altPo majówce prawie normalnie
Mamy dobrą nowinę, za sprawą informacji ogłoszonych przez Premiera Morawieckiego i Ministra Szumowskiego. Od 4 maja ośrodek SCKiW będzie mógł przyjmować gości niemal normalnie.

Czekają na Państwa domki murowane, pokoje hotelowe, pole namiotowe i karawaningowe.
Szczegóły w zakładce cennik na stronie SCKiW (http://sckiw.slawa.pl/imag…/stories/files/zarzdzenie_nr1.pdf)

Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 68 356 64 52 w dni robocze od 8.00 do 15.00 lub 515184256.

Oczywiście wypoczywając nadal trzeba się stosować do wszystkich obowiązujących obostrzeń mających na celu zapobieganie koronawirusowi. A ośrodek będzie częściej niż zwykle patrolowany przez służby mundurowe (policja i straż miejska).
Przy okazji informujemy, że trwa aktualnie remont sanitariatów na polu namiotowym, dla gości dostępne będą toalety w sąsiedztwie punktów gastronomicznych.
Przypominamy również, że nasza baza noclegowa składa się głównie z wolnostojących domków i zajmuje obszar kilkunastu hektarów, dzięki czemu osoby przebywające mają ze sobą ograniczony kontakt.
Od dnia 1 maja możliwy będzie także wjazd samochodami na teren ośrodka SCKiW. Opłata wjazdowa wynosi 10 zł.

 

altCzternaście nowych domków już od piątku oddajemy do dyspozycji klientów. Inwestycja została zakończona przed kilkoma tygodniami. To 56 miejsc noclegowych w wyższym standardzie.
Można już je użytkować. Każdy domek ma cztery miejsca noclegowe. Łazienkę z prysznicem, balkon z widokiem na jezioro. W pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, zlewozmywak i kuchenka). Wszystko pachnące nowością i bryzą znad jeziora.
Zapraszamy do rezerwowania pod nr tel. 68 356 64 52
I na www.sckiw.slawa.pl.

 

 

alt
DOMKI MUROWANE
– pięknie położone na wzniesieniu naprzeciw plaży.  Są to domki 4-osobowe. Składają się z dwóch 2-osobowych pokoi, łazienki i małego tarasu. Wszystkie wyposażone są w lodówki i czajniki. Część domków przystosowano do pobytu osób niepełnosprawnych – podjazdy i uchwyty.

 

alt
POKOJE 2-OSOBOWE
– położone są na pierwszym piętrze budynku w sąsiedztwie recepcji, sklepu spożywczego i punktu gastronomicznego. Każdy pokój posiada swoją łazienkę z natryskiem, TV oraz czajnik bezprzewodowy.

 

altDOMKI KEMPINGOWE - położone w cichym zakątku ośrodka, tuż za polem caravaningowym. Oferujemy dwa domki 5-osobowe oraz trzy domki 3-osobowe.

 

 

 

 


alt
Domek 2 - poziomowy
– to propozycja rodzinna. Jest to 4-osobowe dwupoziomowe mieszkanie. Na dole znajduje się pokój dzienny z kanapą i TV oraz kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę i podstawowe naczynia. Na piętrze jest 4-osobowa sypialnia oraz łazienka.
 

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński