altNiestety mamy przykre nowiny, nie będzie jutrzejszego konkursu wypieków, ani Jarmarku Produktu Lokalnego.
W związku z sytuacją epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy odwołać imprezy kwietniowe i majowe.
Konkurs wypieków wielkanocnych się nie odbędzie, być może przemianujemy go na bożonarodzeniowy. Rezygnujemy także z poszukiwania zająca, eliminacji Śpiewać Może Każdy, Jarmarku Produktu Lokalnego, w sumie wszystkich mniejszych lub większych imprez w maju i kwietniu.
Żyliśmy nadzieją, że uda się zorganizować te imprezy, ale jednak zdrowie i życie są wartością nadrzędną, stąd decyzja Dyrektora SCKiW o odwołaniu imprez.
Mamy również informację od stowarzyszenia Las Woda & Blues, że ich impreza się nie odbędzie w tym roku.
Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli odwoływać kolejnych imprez, ale niestety decydują czynniki, na które nie mamy wpływu.

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku informuje, że wszystkie zajęcia w sekcjach i imprezy zostają zawieszone do odwołania.

 

alt

 

altSławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza wytwórców produktów lokalnych, rękodzielników, artystów, twórców ludowych do udziału w  Jarmarku Produktu Lokalnego pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy, który odbędzie się w dniach od 1 do 2 maja 2020 roku, na Starym Rynku w Sławie w godz. 10:00 do 18:00.

Poniżej zamieszczamy kartę zgłoszenia oraz regulamin.

Zapraszamy.

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

 

 

Prosimy Dzierżawców gruntu na terenie SCKiW w Sławie przeznaczonych na cele rekreacyjne o zapoznanie się z poniższym Zarządzeniem nr 12/2019.

 

Zarządzenie nr 12/2019 Dyrektora SCKiW z dnia 18 grudnia 2019 r., w sprawie ustalenia stawek czynszu dzierżawnego, pobieranego od dzierżawców gruntu na terenie SCKiW w Sławie przeznaczonych na cele rekreacyjne.

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zatrudni na okres od kwietnia do końca sierpnia 2020 r., dwie Panie do sprzątania bazy noclegowej z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności, w stopniu lekkim.

Wymagamy:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;

- chęci do podjęcia pracy;

- zaangażowania w powierzone obowiązki;

Zapewniamy:

- umowę o pracę;

- wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas (raz w miesiącu);

- pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane Panie prosimy o kontakt z biurem SCKiW, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 67-410 Sława, telefon: 68 356 64 52.

 

altREGULAMIN

INSTRUKCJA PPOZ

 

alt

 

altNiestety potwierdził się czarny scenariusz. Wokalistka „Pięknych i młodych” jest chora i pozostaje w szpitalu. Już zakontraktowaliśmy dla Was inne zespoły w to miejsce.
Kilka dni temu Magda Narożna – wokalistka Pięknych… trafiła do szpitala i niestety jeszcze przez jakiś czas tam pozostanie. Właśnie otrzymaliśmy informację, że grupa musiała odwołać najbliższe koncerty. Pani Magdzie życzymy powrotu do zdrowia i być może za jakiś czas wystąpi w Sławie.

Jednak „Powitanie lata w rytmie disco” musi się odbyć! Niestety na ostatnią chwilę trudno załatwić kogoś z czołówki polskiego disco. Terminy rezerwowane są z rocznym wyprzedzeniem. Na scenie przy plaży obok wcześniej awizowanego Bobiego zagrają Zespół Red Queen.
I tak startujemy o 20.00 występem DJ’a Music Song Michał Szpurek-prowadzący imprezę, na 20.30 planujemy występ grupy Bobi, godzinę później na scenie pojawi się Zespół Red Queen znana między innymi ze „Zranionego Serca”, na 22.30 szykowany jest występ Zespół Exelent.

 

alt

 

alt

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński