W dniach 20.03.2018 - 22.03.2018 zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych w Domu Kultury w Sławie zostają odwołane z powodu choroby instruktora.
Przepraszamy.

 

altW Domu Kultury w Sławie spotkała się grupa artystyczna dorosłych działających pod czujnym okiem plastyczki, Pani Anny Tomiczek.
Panie odkryły swoje pasje artystyczne i postanowiły je rozwijać. Spotkania są wspaniałą okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze jednocześnie podnosząc poziom swoich umiejętności.
Zachęcamy do tego wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali na ujawnienie swoich talentów. Pamiętajcie, jak powiedział pisarz Zig Ziglar: "Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał".
Grupa spotyka się w pracowni plastycznej Domu Kultury w Sławie przy ul. Głogowskiej 5, w każdy czwartek od godz. 11:00.
Serdecznie zapraszamy.
D.D. SCKiW

 

alt

 

altW dniu dzisiejszym, 30.06.2017 odbyło się miłe spotkanie uczestników zajęć sekcji muzycznej w Domu Kultury w Sławie. W towarzystwie swojego ulubionego instruktora, pana Henryka Cyrana, przy słodkościach,spędzili miło czas wspominając miniony rok szkolny. Pan Henryk wręczył każdemu pamiątkowy dyplom za wytrwałą pracę, poczynione postępy i aktywny udział w zajęciach sekcji wokalnej. Na zakończenie spotkania wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia. W dobrym nastroju życzono sobie miłego wakacyjnego wypoczynku. Grupa nie rozstaje się na zawsze. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, rozpoczną się też zajęcia sekcji muzycznej i szkółki wokalnej, więc po wakacjach ekipa spotka się ponownie.
D.D SCKiW

 

altSerdecznie zapraszamy na zajęcia sekcji brydża sportowego dla dorosłych, w środy o godz. 18:00 w Domu Kultury w Sławie.

 

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI

wtorek w godz. 14:30 - 16:00

ZAJĘCIA DLA PAŃ

wtorek w godz. 17:00 - 18:30

 

altTygodniowy rozkład zajęć Domu Kultury w Krzepielowie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

zajęcia bezpłatne

Sekcja decoupage:

Poniedziałek: 13:00 - 15:00

Czwartek: 13:00 - 15:00

 

altZAJĘCIA PLASTYCZNE

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

ZAJĘCIA TANECZNE

ZAJĘCIA MUZYCZNE (pianino)

 

 

altZAJĘCIA TANECZNE

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

ZAJĘCIA TEATRALNE

 

 
altSEKCJA PLASTYCZNA

SEKCJA WOKALNA
SEKCJA TANECZNA
AKADEMIA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA:

KLUB PIOSENKI BIESIADNEJ "SŁAWIANIE"

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński