altZapraszamy Państwa do wypoczynku nad Jeziorem Sławskim w ośrodku wypoczynkowym Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Prowadzimy działalność sezonową, posiadamy duże pole namiotowe oraz caravaningowe CAMPING "SŁONECZNY" oraz domki letniskowe. Na terenie obiektów turystycznych znajdują się liczne punkty małej gastronomii, sklep spożywczy, molo oraz strzeżone kąpielisko, elektryczny wyciąg do nart wodnych, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu wodnego, zjeżdżalnia wodna czynna w sezonie letnim.
Duże pole caravaningowe dysponuje około 300 miejscami, znajdują się tu sanitariaty oraz wc chemiczne. Ośrodek jest malowniczo położony w lesie brzozowym i akacjowym nad Jeziorem Sławskim. Jezioro jest największym akwenem w południowo - zachodniej Polsce.

Lokalizacja campingu:
Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku
ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19
67-410 Sława

tel./fax 68 356 64 52
(przyjmowanie rezerwacji w godz. 7:30 - 15:30)
recepcja: 68 356 62 60
(w miesiącach lipiec i sierpień czynna w godzinach 7;00-23;00)

Informujemy, iż na terenie ośrodka w sezonie letnim w piątki i soboty odbywają się imprezy taneczne trwające do godziny 1:00.

REGULAMIN OŚRODKA SCKiW
 

Poniżej znajduje się link do filmu o przepływowych podgrzewaczach wody Rinnai na podstawie instalacji w obiekcie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie.

http://www.youtube.com/watch?v=8THuBFIJK-E

alt

alt

alt
alt

alt

alt

alt
 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński