Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku prowadzi działalność kulturalną i rekreacyjno - sportową. Powstało w wyniku połączenia Sławskiego Centrum Kultury i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sławie. SCKiW jest organizatorem i współorganizatorem wielu imprez kulturalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ważniejsze imprezy, które odbywają się w Sławie to:  zawody w Triathlonie, koncerty letnie, Dni Sławy.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do odwiedzenia Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, które oferuje możliwość spędzenia niezapomnianych chwil w ośrodku wypoczynkowym nad samym brzegiem jeziora. Oferujemy szeroki wachlarz usług turystyczno-rekreacyjnych.

Prowadzimy działalność od maja do września. Posiadamy duże pole namiotowe, caravaningowe, 4-osobowe domki murowane oraz pokoje gościnne (1-,2 - osobowe). Łącznie dysponujemy ponad 100 miejscami noclegowymi. Na terenie obiektów turystycznych obowiązuje zakaz wprowadzania psów bez smyczy i kagańca, obiakt jest monitorowany co zapewnia większe bezpieczeństwo wczasowiczów i turystów odziedzających Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku.

W całorocznej ofercie znajduje się również organizacja i obsługa wszelkich imprez okolicznościowych z uwzględnieniem usług cateringowych. Stołówka dysponuje salą, która mieści jednorazowo grupę 60-ciu osób i jest przygotowana na kompleksową obsługę imprez.
 

Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo wrażeń.  Zapraszamy na "Pojezierze marzeń".Piszą o nas i mówią:

    altaltalt

   alt

alt

alt altaltalt


altalt alt

  altaltaltaltaltaltaltalt

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński